DNI PROFESJONALISTÓW 2024  1. Strona główna
  2. Aereco
  3. Nowości
  4. DNI PROFESJONALISTÓW 2024
Nowości -
15/04/2024

Seminaria, spotkania branżowe i setki odbytych rozmów – tak upłynęły nam Dni Profesjonalistów, które zostały w dniach 10-11 kwietnia zorganizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja.
Dni Profesjonalistów to nowa formuła dobrze znanego spotkania branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA. Nowa formuła
i nowe miejsce. Pierwszy raz wydarzenie zostało zorganizowane na PGE Narodowym. Świeże spojrzenie, pomysły – wszystko doskonale zorganizowane i przemyślane. 

Nie zabrakło również i nas. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym ważnym dla branży spotkaniu. Na stoisku pokazaliśmy tylko niektóre z naszych urządzeń. Wśród nich między innymi VBP777, ISONE 1500, HAT.HDD, wentylator z serii VAT.H.

Dziękujemy także za tak liczny Państwa udział w wykładzie naszego specjalisty ds. ppoż. Włodzimierz Łącki opowiedział o problematyce wentylacji pożarowej w garażach przeznaczonych do parkowania i ładowania samochodów elektrycznych. 

Miło nam było gościć Państwa na stoisku AERECO i porozmawiać w cztery oczy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w każdy z ośmiu biur regionalnych.