Proces rekrutacyjny

  1. Strona główna
  2. Proces rekrutacyjny

 

Proces rekrutacji do AERECO to moment, kiedy możemy się lepiej poznać. Na spotkaniu możesz zapytać nas o wszystkie ważne dla Ciebie informacje odnośnie pracy, benefitów, a my chętnie dowiemy się więcej o Twoim doświadczeniu zawodowym, jak i Tobą – Twoimi pasjami i osobowością.

 

Eksperci/Specjaliści

 ANALIZA CV SELEKCJA SPOTKANIE DECYZJA

W odpowiedzi na interesujące Ciebie ogłoszenie wyślij do nas swoje CV. Na tym etapie Dział HR przeanalizuje Twoje CV względem wymagań danego stanowiska.

Dział HR przeanalizuje Twoją aplikację i skonsultuje ją z menedżerem zespołu, do którego chcesz dołączyć. Jeżeli spełniasz wyznaczone w ogłoszeniu wymagania, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i umówimy spotkanie.

Czasami rozmowa ma dwa etapy. Zazwyczaj uczestniczy w niej dział HR i osoba z zespołu, do którego masz dołączyć. Możesz dostać również zadanie do wykonania bądź poprosimy Ciebie o pochwalenie się swoimi sukcesami, ale wcześniej Cię o tym uprzedzimy.

Wiemy, że informacja zwrotna jest dla Ciebie ważna, więc po zakończonym procesie rekrutacji kontaktujemy się ze wszystkimi osobami, które wzięły udział w rekrutacji.

Jeżeli pozytywnie przejdziesz wszystkie etapy rekrutacji zaprosimy Cię do współpracy i przedstawimy ofertę zatrudnienia oraz wystawimy Tobie list intencyjny. Po zgodnym zaakceptowaniu warunków Naszej współpracy, czekamy na Twoje pierwsze kroki w Naszej firmie.

 

 

 

Studenci/Praktykanci

APLIKACJA INFORMACJA ZWROTNA SPOTKANIE DECYZJA

Jesteś studentem, szukasz rozwoju jednocześnie chcesz pogodzić pracę z nauką? Dla Nas liczy się pracowitość i gotowość do nowych wyzwań.

Wyślij Nam swoje CV na adres rekrutacja@aereco.com.pl
Wskazując obszar, w którym chciałbyś spróbować swoich sił.

Nie zapomnij o zamieszczeniu odpowiednich zgód, abyśmy mogli Twoje dane zatrzymać w naszej bazie kandydatów.

Jeżeli pojawi się u Nas oferta pracy dla ciebie bądź oferta stażu/praktyki, Nasz dział HR skontaktuje się z Tobą telefonicznie i przedstawi Ci ofertę i umówi spotkanie.

Zazwyczaj uczestniczy w niej dział HR i osoba z zespołu, do którego masz dołączyć. Będziemy chcieli lepiej Cię poznać. Zapytamy o Twoje doświadczenie, umiejętności, zainteresowania oraz powody, dla których aplikowałeś do konkretnego działu w AERECO.

Jeżeli pozytywnie przejdziesz etapy rekrutacji zaprosimy Cię do współpracy i przedstawimy ofertę zatrudnienia a także możliwości rozwoju zawodowego.

Po zgodnym zaakceptowaniu warunków Naszej współpracy, czekamy na Twoje pierwsze kroki w Naszej firmie.

 

Zostaw Nam swoje CV

 

Nie widzisz interesującej Cię propozycji, a chcesz z nami pracować, odbyć krótki staż lub praktyki?

 Zostaw Nam swoje CV na rekrutacja@aereco.com.pl, skontaktujemy się, gdy będziemy szukali osoby o podobnym profilu.