PL

Aktualności

AERECO aktualności - 9/03/2014

Forum Wentylacja 2014 – dziękujemy za spotkanie.

Drodzy Państwo, za nami już dwunasta edycja Forum Wentylacja. Dziękujemy wszystkim zwiedzającym za odwiedzenie stoiska AERECO. Dziękujemy za pytania, uwagi oraz za zainteresowanie naszymi produktami m.in. systemami wentylacji  A1RC, A2RC, VBP, VCR oraz nowymi rozwiązaniami z kategorii biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Zachęcamy do współpracy z AERECO i kontaktu z naszymi biurami regionalnymi. Nasi specjaliści udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat skutecznej i efektywnej energetycznie wentylacji oraz nietypowych rozwiązań przeciwpożarowych.

Dziękujemy za udział w seminarium poprowadzonym przez Product Managera AERECO p. Adama Prawdzika – “Nietypowe rozwiązania klap przeciwpożarowych, zmiany w prawie”.
Dziękujemy również tym, którzy zagłosowali na nasz produkt w kategorii najciekawszy produkt  – Klapę odcinającą w systemach wentylacji pożarowej – Kamuflage.

Było nam miło gościć Państwa na stoisku AERECO. Już teraz serdecznie zapraszamy na kolejne, trzynaste Forum, które odbędzie się w tym samym miejscu – Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie w 2015 roku. Mamy nadzieję, że jak zwykle, dzięki organizatorowi – Stowarzyszeniu Polska Wentylacja – oraz profesjonalnym wystawcom, Forum Wentylacja będzie najważniejszym spotkaniem branżowym wentylacji i klimatyzacji.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z Forum Wentylacja 2014 :

 

 

 

 

 

 

foto © 2014 AERECO