PL

Aktualności

AERECO aktualności - 25/03/2012

Dziękujemy za spotkania podczas Forum Wentylacja !

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Forum za zainteresowanie nowymi produktami, które przedstawiliśmy w dniach 21 i 22 marca 2012 w Warszawie. Dziękujemy za wszystkie pytania i uwagi. I za miło spędzony czas. Niebawem odwiedzimy Państwa w Waszych pracowniach, firmach lub zaprosimy do naszych biur regionalnych i na szkolenia gdzie przekażemy pełne informacje techniczne.

Osoby, które nie dotarły do Warszawy, zapraszamy już 23.04 do Poznania na Instalacje.

Tymczasem miło wspominamy, iż na stoisku 34 aereco – energooszczędne systemy wentylacji – największe zainteresowanie wzbudziły nowe wentylatory RTR i RXR, iż pozwoliliście Państwo opowiedzieć nam o niezwykle energooszczędnej wentylacji aereco oraz, iż nasz napój HIGRO energy saver przydał się dla ochłody przy dalszym zwiedzaniu wystawy.

Doceniamy również, iż na stoisku 68 aereco – zabezpieczenia przeciwpożarowe – zainteresowali się Państwo prostym i skutecznym sposobem zapobiegania zadymianiu klatek schodowych / dróg ewakuacyjnych – EXIT system ZZ – oraz zauważyli Państwo powiększoną gamę klap przeciwpożarowych. Przepraszamy osoby o słabszych nerwach, które przestraszyła wyłaniająca się z dymu postać zachęcająca : Follow me.

Dziękujemy osobom, które zagłosowały na nawiewnik EXR.HP jako na najciekawszy produkt- trzecie miejsce jest dla nas również zaszczytem.

Wszystkim dziękujemy za dużo pozytywnej energii – zwiedzającym, naszym partnerom handlowym, organizatorom z SPW oraz przesympatycznej konkurencji i innym wystawcom. Do zobaczenia za rok.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z Forum Wentylacja 2012 :

 

foto © 2012 aereco k.kotowski