skontaktuj się z nami !

W przypadku pytań techniczno-handlowych prosimy o kontakt z naszymi biurami regionalnymi : Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Warszawa, Wrocław. W razie konieczności kontaktu z logistyką, administracją lub księgowością firmy aereco – z biurem centralnym w Łomna Las.

 

Biuro Centralne i Magazyn w Polsce

Aereco Wentylacja Sp. z o.o.
ul. Dobra 13
Łomna Las
05-152 Czosnów

tel. 22 380 30 00
fax 22 380 30 01
biuro@aereco.com.pl

 

BYDGOSZCZ Biuro Regionalne Aereco

ul. Poznańska 31 lok. 9
85-129 Bydgoszcz
tel. 52 379 19 15
fax 52 379 16 17
bydgoszcz@aereco.com.pl

area manager Adam Śmiałowicz smialowicz@aereco.com.pl
doradca techniczny Karolina Jasińska 667 684 479 jasinska@aereco.com.pl
doradca techniczny Kamila Staręga starega@aereco.com.pl

 

GDAŃSK Biuro Regionalne Aereco

ul. Otomińska 25 c
Gdańsk 80-178
tel. 58 303 10 99
fax 58 303 32 48
gdansk@aereco.com.pl

area manager Radosław Dejnakowski dejnakowski@aereco.com.pl
doradca techniczny Jacek Arendt 667 684 484 arendt@aereco.com.pl
doradca techniczny Szymon Flejszerowicz 509 998 854 flejszerowicz@aereco.com.pl
doradca techniczny Wojciech Kątny katny@aereco.com.pl

 

KATOWICE Biuro Regionalne Aereco

ul. Jesionowa 9a, lok. 613
40-159 Katowice
tel. 32 258 01 57
fax 32 258 72 13
katowice@aereco.com.pl

area manager Maciej Janicki janicki@aereco.com.pl
doradca techniczny Damian Siwek 667 684 478 siwek@aereco.com.pl
doradca techniczny Mariusz Siupika 509 998 853 siupika@aereco.com.pl
doradca techniczny Łukasz Andraczke andraczke@aereco.com.pl

 

KRAKÓW Biuro Regionalne Aereco

ul. Lipińskiego 17 lok b
30 -349 Kraków
tel. 12 414 39 93
fax 12 414 39 75
krakow@aereco.com.pl

area manager Andrzej Jurasiński jurasinski@aereco.com.pl
doradca techniczny Marcin Spędzia 667 684 480 spedzia@aereco.com.pl
doradca techniczny Joanna Pramik 509 998 842 pramik@aereco.com.pl
doradca techniczny Katarzyna Cichoń 513 336 201 cichon@aereco.com.pl

 

LUBLIN Biuro Regionalne Aereco

ul. Jana Pawła II nr 17 [Budynek JPBC Business Center]
20-538 Lublin
tel. 81 746 20 40
fax 81 746 01 68
lublin@aereco.com.pl

area manager Tomasz Kulnianin kulnianin@aereco.com.pl
doradca techniczny Michał Tarkowski 667 684 491 tarkowski@aereco.com.pl
doradca techniczny Justyna Tarka 509 998 859 tarka@aereco.com.pl
doradca techniczny Dorota Piech piech@aereco.com.pl

 

POZNAŃ Biuro Regionalne Aereco

ul. Szelągowska 24
61-626 Poznań
tel. 61 843 63 34
fax 61 843 63 95
poznan@aereco.com.pl

area manager Adam Śmiałowicz smialowicz@aereco.com.pl
doradca techniczny Maciej Swoboda 695 250 656 swoboda@aereco.com.pl
doradca techniczny Damian Olszewski 509 998 858 olszewski@aereco.com.pl
doradca techniczny Marta Sarbinowska sarbinowska@aereco.com.pl

 

WARSZAWA Biuro Regionalne Aereco

ul. Bema 60a
01-225 Warszawa
tel. 22 380 30 37
fax 22 380 30 38
warszawa@aereco.com.pl

area manager Piotr Fijałkowski fijalkowski@aereco.com.pl
doradca techniczny Tomasz Strzałka 693 590 600 strzalka@aereco.com.pl
doradca techniczny Paweł Kuleta 695 250 664 kuleta@aereco.com.pl
doradca techniczny Krzysztof Antecki antecki@aereco.com.pl
doradca techniczny Dorota Lewandowska lewandowska@aereco.com.pl
doradca techniczny Łukasz Amroziewicz amroziewicz@aereco.com.pl

 

WROCŁAW Biuro Regionalne Aereco

ul. Kościuszki 82/2
50-441 Wrocław
tel. 71 341 93 95
fax 71 341 08 11
wroclaw@aereco.com.pl

area manager Adam Śmiałowicz smialowicz@aereco.com.pl
doradca techniczny Emilia Kucharska 506 030 114 kucharska@aereco.com.pl
doradca techniczny Jadwiga Zawada 509 998 852 zawada@aereco.com.pl
doradca techniczny Anna Ambicka 667684485 ambicka@aereco.com.pl

AIR INLET DIVISION Regiony AID Aereco – nawiewniki

AID biuro – Łomna Las
product manager Monika Łastowska lastowska@aereco.com.pl
doradca klienta Alicja Stempka stempka@aereco.com.pl
nawiewnik@aereco.com.pl

AID Południe – Kraków – doradca klienta Łukasz Kalemba 519 329 443 kalemba@aereco.com.pl
AID Zachód – Poznań – doradca klienta Dawid Gruszczyński 519 329 441 gruszczynski@aereco.com.pl

ZOBACZ PORTAL DEDYKOWANY NAWIEWNIKOM AERECO

 

SERWIS Regiony Serwisowe Aereco

Warsztat Centralny – Łomna Las – inżynier serwisu Krzysztof Olejniczak olejniczak@aereco.com.pl
serwis@aereco.com.pl

RSA Północ – Warszawa – inżynier serwisu Jacek Klepacki klepacki@aereco.com.pl
RSA Południe – Lublin – inżynier serwisu Piotr Kwiecień kwiecien@aereco.com.pl
RSA Zachód – Poznań – inżynier serwisu Krzysztof Wiśniewski wisniewski@aereco.com.pl

ZGŁOSZENIA SERWISOWE PRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ